KURTKÖY CAM KAPI

Cam kapı ve cam kapı aksesuarları ile şıklık, modernlik ve sadeliği sizlere sunuyoruz.

Trendleri ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz, kullanıcı ihtiyaçlarına önem veriyoruz. Bu duyarlılığımızın ürünlerimize yansıdığı inancındayız. Cam kapılar, tıpkı diğer Tekin Yapı  ürünleri gibi kaliteli ve güvenilir olması yanında garantimiz altındadır. Sizi asla yarı yolda bırakmamak için…

ÖRNEK ÇALIŞMALAR

CAM KAPI

Cam kapılar standart ölçülerde üretimi yapıldığı gibi projelere uygun cam kapılar üretim ve montajı firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır.

Cam kapılarda 10 mm temperli cam kullanıldığı gibi temperli lamine cam kapılarda istenilen ebatta ve özellikte üretim yapılmaktadır. Cam kapılarda cam aksesuar yelpazesi çok geniştir. Dünyanın ve Türkiyenin önde gelen cam aksesuarları uluslararası standartlara uygun cam kapı aksesuarlarından seçilmektedir.

Cam kapılar kullanıldığı mekana şık ve estetik bir görünüm sağlamaktadır.  Cam kapılar Otel, Avm, İş merkezleri, Ofisler, Hastaneler de ve diğer mekanlarda ağırlıkta kullanılmaktadır. Yeni nesil ofis ve işyerlerinde, villa ve evlerde  cam kapılar vazgeçilmezdir. Teknolojiyi ve yenikleri takip ediyor siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Cam kapıları siz nasıl arzu ederseniz isteğinize uygun olarak imalat ve montajını yapıyoruz. İsterseniz Sürgülü Sistem, Desenli Cam kapı, Menteşeli cam kapı, Tek kanatlı ve çift kanatlı cam kapı sistemleri.

Cam kapı sistemleri ofislerde oda bölmelerinde en çok tercih edilen sistemdir. İç mimari ve dekorasyonda mimarların vazgeçilmezleri arasında yer alan cam kapılar mekanlarınıza ayrı bir değer katmaktadır. Cam kapı ayar ve tamir konusunda müşterilerimize günün her saatinde uzman ve deneyimli ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Open chat
1
Ürün ve Hizmetlerimiz İle Alakalı Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşabilirsiniz