Kurtköy

Tekin Yapı Alüminyum bünyesinde her banyo için önerebileceğimiz muhteşem tasarımlara sahip ürünlerimizi mutlaka görmelisiniz. Diğer faaliyet alanlarımız Sineklik, Katlanır cam balkon sistemleri, cephe giydirme, alüminyum doğrama, duşakabin, pvc doğrama, çelik kapı, küpeşte, ısıcam, cam kapı, otomatik kepenk gibi ürün çeşitlerimiz ile Kurtköy bölgesindeki müşterilerimize özel fiyat avantajları ile hizmet vermekteyiz.

seçimi yaparken öncelikle banyo içerisindeki diğer eşyalar ile uyumlu bir model tercih edilmeli, banyonun genel dekorasyonu göz önüne alınmalıdır. Siz duşakabin almayı düşünüyor ancak ne alacağınıza karar veremedi iseniz, her ihtiyaca göre hazırladığımız muhteşem duşakabin tasarımlarımızı incelemenizi tavsiye ediyorum. Duşakabin seçiminde kullanılacak olan alanın ölçüleri önemli olduğu için buna uygun model seçmeliyiz, doğru karar verelim ki hem iş yükünü azaltalım hem de uygun model seçimi ile oluşabilecek fazla maliyetlerden de kurtulmuş oluruz. Duşkabin modellerinde daha mat veya şeffaf görünüm kazandıran cam türleri, buzlu cam veya renkli cam çeşitlerimiz ile iç dekorasyona uygun modellerimiz bulunmaktadır.

alırken aklınızda bulunmasını istediğimiz bazı ayrıntılar şu şekilde; Ray üzerinde hareketi sağlayan tekerler paslanma olmayacak şekilde kaplaması yapılmış veya zorunlu olan kısımlar paslanmaz malzeme kullanılmalıdır. Her tekerler çift rulmanlı olmalı ve her bir duşakabinin cam kanadı üstünde 4 adet tekerlek bulunmalıdır. Sağlık yönünden temperli cam tercih edilmelidir. Alüminyum profiller kalitesi A sınıfı olmalıdır. Duşakabin cam kenarları rodajlı olmalıdır. Duşakabin montajı yapılırken kesinlikle montaj yerleri için paslanmaz vidalar kullanılmalıdır. Su geçirmemesi için kullanılan fitiller kaliteli olmalı ve kısa süre içinde sararmayan malzeme tercih edilmedir.

Kurtköy modelleri

Tekin Yapı Alüminyum olarak ürün çeşitlerimizdeki yeni tasarımları, yapılan işlerdeki işçilik ve kullanılan malzemedeki kaliteyi görmeden, sizlere sunulan uygun fiyat seçeneklerini öğrenmeden karar vermeyiniz. İhtiyacınız olan duşakabin modelini en iyi kalite ve en uygun fiyatta bulabilmek için hemen iletişim sayfamızdaki bilgilerden veya 0 535 290 75 21 numaralı telefondan bilgi alabilir ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Ayrıca internette bizleri şu kelimelerde arama yaparak bulabilirsiniz; Kurtköy duşakabin, Kurtköy sistemleri, Kurtköy duşakabin fiyatları, Kurtköy duşakabin modelleri, Kurtköy duş teknesi, Kurtköy duş kabinleri, Kurtköy mika duşakabin. Kurtköy küvetli duşakabin, Kurtköy duşakabinci, Duşakabin, duşakabin sistemleri, duşakabin fiyatları, duşakabin modelleri, duş teknesi, en ucuz duşakabin fiyatları. Duşakabin camı, cam duşakabin, teknesiz duşakabin, fiyatları, cam duşakabin fiyatları, banyo duşakabin,  iki duvar arası duşakabin. Duş kabinleri, mika duşakabin, küvetli duşakabin, siyah duşakabin, vitra duşakabin,  duşakabin çeşitleri, duşakabin teknesiz, duş teknesi fiyatları, duşa kabinler.

Ucuz duşakabin, kare duşakabin, tekneli duşakabin, plastik cam fiyatları, kompakt duşakabin, duvardan duvara duşakabin, duşakabin markaları, duşakabin kapısı. Plastik duşakabin modelleri, jakuzi duşakabin, en ucuz duşakabin, duşakabin cam modelleri,  90×90 duşakabin, duşakabin modelleri ve fiyatları. Oval duşakabin, duşakabin camı fiyatları, ikinci el duşakabin, duşakabin cam fiyatları, duşakabin tek cam fiyatları, banyo duşakabin modelleri. Dikdörtgen duşakabin, mika duşakabin fiyatları, duşakabin cam, 90 90 duşakabin, düz duşakabin, flat duş teknesi, küvetli duşakabin fiyatları. Kurtköy duşakabin çeşitleri, Kurtköy duşakabin teknesiz, Kurtköy duş teknesi fiyatları, Kurtköy sürgülü duşakabin, Kurtköy en yakın duşakabinci. Kurtköy ikinci el duşakabin, Kurtköy duşakabin profilleri, Kurtköy en uygun duşakabin, oturmalı duş teknesi, banyo camı, compact duşakabin. 80×80 duşakabin, sürgülü duşakabin, mermer duş teknesi, cam duşakabin modelleri, oturmalı duşakabin, duşakabin küvet, duşakabin camı kırıldı. Duşakabin tekneli, duşakabin 90×90, küvet üstü duşakabin, buzlu cam duşakabin, tekneli duşakabin fiyatları, duşakabin mika. Ucuz duşakabin fiyatları, duşakabin profilleri, en uygun duşakabin, kaliteli duşakabin, en yakın duşakabinci, taksitli duşakabin, duşakabinci