Kurtköy Alüminyum Cephe Kaplama

Tekin Yapı Alüminyum faaliyetlerine başladığı dönemden itibaren, tüm çalışanları ile birlikte sektörü ve sektörün ihtiyaçlarını tanımaya çalışmış, özellikle dünya da gelişen teknoloji ve yenilikleri takip ederek her zaman işini bir adım öteye taşımayı başarmıştır. Bu başarıyı gerçekleştirmiş olduğu dış cephe projelerini sorunsuz ve anahtar teslim bitirmek suretiyle devam ettirmektedir.

Alüminyum dış cephe kaplamaları konusunda günümüzde teknolojik gelişmelerin de yaşanması ile birlikte farklı modeller ortaya çıkıyor. Dış cephe kaplama konusunda en çok tercih gören alüminyum dış cephe ürünleri, evlerde, ofislerde, iş merkezlerinde ve avm’lerde olmak üzere birbirinden farklı yerde kulanılığını görmekteyiz.

Alüminyum Giydirme Cephe Neden Tercih Edilmektedir?

  • Binaların tasarımında tercih edilen alüminyum giydirmeler yüksek dayanıklılık ve hafiflik özellikleri sayesinde de geniş alanda kullanım imkânı sunmaktadır.
  • Zehirleyici olmaması, düşük yoğunlukta olması, kolayca işlenebilmesi, yüksek korozyon özelliğine sahip olması gibi özellikleri alüminyumdaki oksit tabakasının koruyucu olmasından kaynaklanmaktadır.
  • Giydirme cephede alüminyum seçiminin çok fazla olmasında bu maddenin çok ucuz olması da etkendir. Ultraviyole ışınlara karşı yüksek tutuculuğu, uzun ömürlü olması, her renkte sunulabilmesi, doğaya karşı zararsız olması, birçok farklı alanda kullanıma uygun olması gibi avantajları sayesinde çok fazla tercih edilen alüminyum giydirme cepheler için kullanılmaktadır.
  • Son yıllarda inşaatı artan gökdelenlerin, yüksek katlı apartmanların dış cephesinde sıklıkla görmeye başladığımız camlı alüminyum kaplama sistemlerinin kullanımı, yapı cephesini en iyi şekilde korurken, aynı zamanda enerji verimliliğine de katkı yapmasından ötürü yaygınlaşmaktadır.
  • İnşaat sektöründe giydirme cephe sistemleri gibi estetik görünüm kazandıran, ucuza mal edilebilen ve kolayca monte edilebilen sistemlerin kullanımı artmıştır. Binaların statik yapısı ve estetik görünümünü sağlamak için giydirme cephe sistemler yirmi yıldır artarak süren bir uygulamadır. Bu nedenle bu özelliklerin bir arada bulunduğu alüminyum dış cephe sistemlerinde fazlaca tercih edilmektedir.
  • Yapı şirketleri tarafından maliyeti ve işçiliği diğer sistemlere göre uygun olduğu için alüminyum giydirme cephe sistemleri her zaman önerilmektedir.

Tekin Yapı Alüminyum diğer faaliyet alanları ise Çelik kapı, Sineklik, balkon sistemleri, alüminyum cephe giydirme, , duşakabin, pvc doğrama, küpeşte, ısıcam, cam kapı, otomatik kepenk gibi ürün çeşitlerimiz ile Kurtköy bölgesindeki müşterilerimize özel fiyat avantajları ile hizmet vermekteyiz.   Alüminyum dış cephe konusundaki tüm sorularınıza cevap bulabilmek için hemen iletişim sayfamızdaki bilgilerden veya 0535 290 75 21 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

Kurtköy alüminyum cephe giydirme

Ayrıca internette bizleri şu kelimelerde arama yaparak bulabilirsiniz; Alüminyum cephe giydirme, giydirme cephe, silikon cephe, alüminyum cephe kaplama, silikon cephe kaplama, giydirme cephe sistemleri, , kompozit cephe giydirme, silikon giydirme cephe, cephe giydirme sistemleri, aluminyum kompozit giydirme cephe, kapaklı cephe sistemleri. Kapaklı giydirme cephe, kompozit giydirme cephe, alikobant giydirme, , panel giydirme cephe sistemleri, .

Alüminyum giydirme cephe birim fiyat, , dış cephe giydirme kompozit, alüminyum dış cephe giydirme, . Alüminyum giydirme, , silikon giydirme cephe fiyatları, strüktürel silikon cephe sistemleri, silikon cephe giydirme. Giydirme cephe montajı, , strüktürel cephe, alüminyum giydirme cephe sistemleri, kompozit bina giydirme, . Alüminyum cephe kaplama fiyatları, , alüminyum cephe kaplama sistemleri, Kurtköy alüminyum cephe giydirme, Kurtköy giydirme cephe. Kurtköy silikon cephe, Kurtköy alüminyum cephe kaplama, Kurtköy silikon cephe kaplama, Kurtköy giydirme cephe sistemleri. Kurtköy alüminyum giydirme cephe, Kurtköy kompozit giydirme, Kurtköy kompozit cephe giydirme, Kurtköy alüminyum giydirme.